OZA na rynku pracy - Kraina OZA

OZA na rynku pracy

 • Człowiek wśród ludzi. Film część 1.

  Film "Człowiek wśród ludzi". Część 1, odcinek 1. Kliknij tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=SVkaIiK2YZ8 W filmie przedstawiono przykłady dobrych praktyk w dziedzinie zatrudnienia osób z autyzmem.

 • Człowiek wśród ludzi. Film część 2.

  Film "Człowiek wśród ludzi". Część 1, odcinek 2. Kliknij tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=a3otk7P99RM W filmie przedstawiono przykłady dobrych praktyk w dziedzinie zatrudnienia osób z autyzmem.

 • Człowiek wśród ludzi. Film część 3.

  Film "Człowiek wśród ludzi". Część 2, odcinek 1. Kliknij tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=oZCrtplqjkc W filmie przedstawiono przykłady dobrych praktyk w dziedzinie zatrudnienia osób z autyzmem.

 • Człowiek wśród ludzi. Film część 4.

  Film "Człowiek wśród ludzi". Część 2, odcinek 2. Kliknij tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=ZhPxzeB2zbY W filmie przedstawiono przykłady dobrych praktyk w dziedzinie zatrudnienia osób z autyzmem.

 • Szkolenie zawodowe i planowanie osobistego rozwoju

  Przechodzenie w dorosłość jest procesem złożonym i dla wszystkich trudnym. Zakończenie okresu edukacji, konieczność dokonywania wyborów życiowej drogi, próby szukania zatrudnienia, pomyłki, porażki i trudności w tym zakr

Jesteś pracodawcą?

Zobacz jakie korzyści czekają na Ciebie jeśli zatrudnisz osobę z autyzmem.

Dowiedz się więcej
Zobacz miejsca przyjazne osobom z autyzmem

Na forum

wejdź na forum

Partnerzy